MyVocabulary

"S angličtinou do celého světa!"

Statistika

Procvičování a statistika

Ze svého slovníčku se můžete nechat vyzkoušet šesti různými způsoby. Vaše zkoušení je programem zpracováno a můžete si problémová slovíčka kdykoliv zopakovat. Problémová slovíčka ze zkoušení zmizí, až když je budete dokonale ovládat.

Slovníček

Můj slovníček

V MyVocabulary si můžete vytvořit vlastní slovníček přesně podle Vašich potřeb. Můžete si slovíčka rozdělit do jednotlivých knih a lekcí. Můžete spojovat lekce a knihy. Slovníček si můžete vytisknout a tak jej mít vždy po ruce.

Dětský slovníček

Dětský slovníček

Neumí Vaše děti ještě číst? Nevadí! I ony se můžou začít učit anglicky, vytvořit si svůj vlastní slovníček, zahrát si PEXESO či si poslechnout správnou anglickou výslovnost. Už od kliknutí na první obrázek si díě začíná vytvářet svoji celoživotní slovní zásobu.

předchozí následující

                                     MYVOCABULARY.CZ   VÁM POMŮŽE:

  SPOJENÍ PROCVIČOVÁNÍ ANGLICKÝCH SLOVÍČEK A ZVLÁDNUTÍ PSANÍ DESETI PRSTY NA KLÁVESNICI JE JEDINEČNÉ!  

  BUDETE NEUVĚŘITELNĚ RYCHLÍ PŘI PŘÍPRAVĚ DO ŠKOLY!  VYTISKNĚTE SI SVOJI LEKCI!     

  VYUŽÍVÁTE TŘI SMYSLY - ZRAK, SLUCH A HMAT, COŽ VÝRAZNĚ ZVYŠUJE PRAVDĚPODOBNOST TRVALÉHO ULOŽENÍ DO PAMĚTI.

  RODIČE, POMOZTE SVÝM DĚTEM NA ZAČÁTKU, MOŽNO JIŽ OD DRUHÉ TŘÍDY!  VEĎTE DĚTI KE KVALITNÍ A SAMOSTATNÉ PŘÍPRAVĚ.

  PRSTOKLAD I ANGLICKÁ SLOVÍČKA SE BUDOU HODIT PO CELÝ ŽIVOT.


     Webovou aplikaci můžete využívat kdekoli, kde máte připojení k internetu, ve škole, na chatě, doma. Je to Váš účet, kam si vkládáte slovíčka a který s Vámi bude putovat celým školským systémem, až do práce. Jakmile se zaregistrujete, Vaše práce, Vaše slovíčka a statistika ze zkoušení se Vám už nikdy neztratí.

     MY VOCABULARY je určeno všem dětem i dospělým v práci. Je výhodné naše nejmenší už připravit a naučit je "mít rád" své vocabulary (svoji slovní zásobu). Už v mateřské školce, kdy ještě neumí číst a psát, se mohou  podle obrázků v aplikaci  naučit rozpoznávat druhy ovoce,  zvířata,  ptáky atd. i prostřednictvím českého audia. Je na každém jedinci, na jeho rodičích, na vzdělávacím programu školy či školky, kdy začne s anglickým jazykem, s prvními nejčastějšími slovíčky.

     Školáci, jakmile umí číst a psát, mohou začít psát svůj e-slovníček, a to již od druhé třídy základní školy. Již v této chvíli je třeba začít používat správně klávesnici, všemi deseti prsty. Čím později začínají, tím je to pro ně složitější, protože jejich nesprávné návyky z používání klávesnice jsou již zautomatizované... Po zápisu anglického výrazu a českého překladu slovíček z Vaší učebnice Vám aplikace přiřadí kvalitní britské audio, často obrázek (jakže ten "hedgehog" vlastně vypadá) - a můžete si o němi přečíst v češtině naše encyklopedické info. Navíc Vám systém nedovolí napsat chybu, kromě Vámi vlastních přidaných výrazů, možno i vlastních vět, které nejsou součástí naší databáze. Takže - můžete se zkoušet, slyšíte správnou výslovnost a naučíte se od samého začátku správný zápis slova, můžete si přidávat i svoje vlastní slovní spojení a celé věty.

     Standardní prstoklad se dítě velmi rychle a efektivně naučí při zápisu a zkoušení anglických slovíček. Už žák třetí třídy je schopen na konci roku prozkoušet 100 anglických slovíček za 10 minut! Dohled dospělého je zpočátku vítaný, není to nic složitého. Určitě si vytiskněte barevnou klávesnici z našich materiálů a položte ji vedle počítače! Věřte, že rychlost a efektivita psaní a práce na počítači se každému vyplatí, ve škole i později při hledání zaměstnání.

     Starší školáci i studenti středních škol určitě ocení možnost tréninku různých gramatických jevů - nepravidelných sloves, množná čísla podstatných jmen i způsob tvoření vět v různých časech nebo odborná slovíčka opět s dalšími informacemi a vkládají si další výrazy podle učebnic, se kterými pracuji.

     Rodiče si mohou být jisti kvalitním britským audiem, které jejich děti slyší při každém zodpovězeném překladu. Navíc je mohou vést k samostatné a pravidelné přípravě. Mohou nahlížet do osobní statistiky (kolik slov školák prozkoušel a s jakým výsledkem) i mají možnost získávat tyto informace mailem.

                                                                     

                           PŘEJEME VÁM HODNĚ ÚSPĚCHŮ!

          

     Nejvhodnější prohlížeč pro tuto aplikaci - Google Chrom a Mozilla Firefox. Internet Explorer při poslechu audia otevírá nové okno - méně vhodné v této verzi aplikace. Připravujeme novou verzi aplikace i pro zvuk na Internet Exploreru a navíc s dalšími zajímavými funkcemi!